lider stat web proj

certyfikat1


ul. Racjonalizatorów 3
61-453 Poznań

tel. 61 8344 - 990
            fax. 61 8344 - 990 wewn. 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DSM posiada do wynajęcia:

  

           lokale użytkowe:                       

 Cedrowa 2-12

       Racjonalizatorów 3

          miejsca postojowe:

Św. Szczepana

                                                               

 

 

 

                                                                                                                                                                         

 

 

     

 

1. Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęcia lokal użytkowy, znajdujący się w nieruchomości przy ul. Orzechowej 26-30 o powierzchni 27,81 m².

Lokal, wyposażony jest w instalację wod.-kan, centralnego ogrzewania oraz instalację elektryczną . Wyjściowa stawka za wynajem lokalu za 1m² powierzchni wynosi 20,00 zł netto + opłaty za media.

W  przypadku  zainteresowania  prosimy  o  kontakt:  Administrator Nieruchomości - Katarzyna Łuczak, tel. 537-011-309, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

2. Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęcia lokal użytkowy, na parterze pawilonu handlowego przy ul. Racjonalizatorów 3 o powierzchni 53,30 m².

Lokal, wyposażony jest w instalację wod.-kan, centralnego ogrzewania oraz instalację elektryczną. Lokalizacja cechuje się dużym natężeniem ruchu, z łatwym dojazdem, w bezpośrednim sąsiedztwie handlowo usługowej części Dębca. Wyjściowa stawka za wynajem lokalu za 1m² powierzchni wynosi 40,00 zł netto + opłaty za media.
W  przypadku  zainteresowania  prosimy  o  kontakt:  Administrator Nieruchomości - Katarzyna Łuczak 537-011-309 , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

3. Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęci lokal użytkowy w ciągu handlowym, na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Cedrowej 2-12 o powierzchni 31,63 m².
Lokalizacja cechuje się dużym natężeniem ruchu, z łatwym dojazdem, w bezpośrednim sąsiedztwie targowiska Dębiec. Lokal posiada dużą witrynę okienną, wyposażony jest w instalację wod.-kan ( woda ciepła i zimna), centralnego ogrzewania oraz instalację elektryczną. Wyjściowa stawka za wynajem lokalu za 1m² powierzchni wynosi 55,00 zł netto + opłaty za media.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt: Administrator Nieruchomości - Katarzyna Łuczak tel. 537 011 309.
 

4. Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa oferuje do wynajęcia lokal użytkowy, na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Cedrowej 2-12 o powierzchni 104,71m².

Lokal posiada dużą witrynę okienną, wyposażony jest w instalację wod.-kan, centralnego ogrzewania oraz instalację elektryczną. Lokalizacja cechuje się dużym natężeniem ruchu, z łatwym dojazdem, w bezpośrednim   sąsiedztwie handlowo usługowej części Dębca. Wyjściowa stawka za wynajem wynosi 33 zł netto + opłaty za media.
W  przypadku  zainteresowania  prosimy o  kontakt:  Administrator Nieruchomości - Katarzyna Łuczak  537-011-309, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

 

 

 


 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd