certyfikat1


ul. Racjonalizatorów 3
61-453 Poznań

tel. 61 8344 - 990
            fax. 61 8344 - 990 wewn. 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DSM posiada do wynajęcia:

 

1. lokale użytkowe:

  ul. Osinowa 14/16

ul. Cedrowa 2-12

              ul. Racjonalizatorów 3           

                                                                                                                                               

2. miejsca postojowe:

           ul. Św. Szczepana  (1 miejsce)

 

                                                                                                                                                                         

 

 

     

 

Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE OFERT NA PODZIAŁ LOKALU UŻYTKOWEGO ZLOKALIZOWANEGO W PARTERZE BUDYNKU CEDROWA 2-12 (LOKAL PO DROGERII) NA DWA LOKALE (przegrodzenie, wykonanie sanitariatu, wymiana witryny na drzwi wejściowe, wykonanie zasilania, rozdział instalacji elektrycznej).

Szczegółowe informacje, dokumenty do pobrania są dostępne TUTAJ.

W razie Państwa zainteresowania wykonaniem powyższych prac prosimy o przesłanie w terminie do 02 kwietnia 2019r. godz.10.00 oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podział lokalu użytkowego Cedrowa 2-12” na adres naszej Spółdzielni lub złożenie jej osobiście w sekretariacie Spółdzielni w godzinach urzędowania.

 

Poznań, 19.03.2019r.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE OFERT NA ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANO-DEKARSKIE W ZAKRESIE MODERNIZACJI WYJŚĆ NA DACHY w budynkach przy ul. Bukowa 12AB (1szt.), Osinowa 11ab (1szt.), Osinowa 12abc (1szt.), Orzechowa 32,34,36 (1szt.) - wymiana wyłazu, obróbki wewnętrzne zewnętrzne, uzupełnienie stopni /ew. drabin.

Szczegółowe informacje, dokumenty do pobrania są dostępne TUTAJ

W razie Państwa zainteresowania wykonaniem powyższych prac prosimy o przesłanie w terminie do 09 kwietnia 2019r. godz.10.00 oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Modernizacja wyjść na dachy” na adres naszej Spółdzielni lub złożenie jej osobiście w sekretariacie Spółdzielni w godzinach urzędowania.

 

Poznań, 25.03.2019r.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zapraszamy do złożenia oferty cenowej na wydruk książeczek opłat.

                       

Informacje dotyczące książeczek opłat

Książeczki   typu  „polecenie przelewu”  ( format 21,50 cm x 10,50 cm )

2-odcinkowe na 12 m-cy,  wydruk i złożenie  z okładką miękką (okładka tylko z przodu książeczki), w ilości ogółem ok 2.300 szt. (dla lokali mieszkalnych i garaży) .

Dodatkowo 200 szt. blankietów zastępczych tylko z nazwą Spółdzielni.

Nadruk w kolorze czarnym.

Każdy blankiet książeczki ma zawierać:

- nazwę i adres S-ni

- indywidualny nr konta bankowego mieszkańca

- wolne miejsce na kwotę cyfrową i słowną

- dane osobowe mieszkańca

- w tytule wpłaty: kod zasobu lokalu, m-c i rok oraz termin zapłaty

Okładka książeczki ma zawierać:

  • pierwsza strona okładki przedniej :             

              - szata graficzna z logo DSM

              - nazwa książeczki

              - godziny pracy DSM

              - godziny pracy kasy DSM

              - nazwisko i adres mieszkańca, kod zasobu  lokalu mieszkalnego lub garażu

              - adres strony internetowej DSM

  • druga strona okładki przedniej :

              - telefony alarmowe i telefony do zgłaszania awarii,

              - telefony do poszczególnych działów DSM          

  

Oferty prosimy składać wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (załącznik) drogą e:mailową  na  adres :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 17.04.2019r.          

 

Poznań, 03.04.2019r.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE OFERT NA WYKONANIE ROBÓT MODERNIZACJI WLZ Z WYNIESIENIEM UKŁADÓW POMIAROWYCH DO MIEJSC OGÓLNIE DOSTĘPNYCH (NA KLATKI SCHODOWE) w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych: ul. Czechosłowacka 9,11,13, Łozowa 89,91,93, Osinowa 11AB, Osinowa 12ABC, Orzechowa 32,34,36 kompleksowo w zakresie robót elektrycznych i towarzyszących ogólnobudowlanych.

Szczegółowe informacje, dokumenty do pobrania są dostępne TUTAJ

W razie Państwa zainteresowania wykonaniem powyższych prac prosimy o przesłanie w terminie do 25 kwietnia 2019r. oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na prace modernizacji WLZ w budynkach DSM” na adres naszej Spółdzielni lub złożenie jej osobiście w sekretariacie Spółdzielni w godzinach urzędowania.

 

Poznań, 18.04.2019r.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd