certyfikat1


ul. Racjonalizatorów 3
61-453 Poznań

tel. 61 8344 - 990
            fax. 61 8344 - 990 wewn. 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DSM posiada do wynajęcia:

 

1. lokale użytkowe:

  ul. Cedrowa 1-5; 2-12

    ul. Racjonalizatorów 3

           ul. Orzechowa 26-30           

                                                               

 

 

                                                                                                                                                                         

 

 

     

 

Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE OFERT NA ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANO-DEKARSKIE W ZAKRESIE MODERNIZACJI WYJŚĆ NA DACHY w budynkach przy ul. Bukowa 12AB (1szt.), Osinowa 11ab (1szt.), Osinowa 12abc (1szt.), Orzechowa 32,34,36 (1szt.) - wymiana wyłazu, obróbki wewnętrzne zewnętrzne, uzupełnienie stopni /ew. drabin.

Szczegółowe informacje, dokumenty do pobrania są dostępne TUTAJ

W razie Państwa zainteresowania wykonaniem powyższych prac prosimy o przesłanie w terminie do 09 kwietnia 2019r. godz.10.00 oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Modernizacja wyjść na dachy” na adres naszej Spółdzielni lub złożenie jej osobiście w sekretariacie Spółdzielni w godzinach urzędowania.

 

Poznań, 25.03.2019r.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAPRASZA DO UDZIAŁU W KONKURSIE OFERT NA PODZIAŁ LOKALU UŻYTKOWEGO ZLOKALIZOWANEGO W PARTERZE BUDYNKU CEDROWA 2-12 (LOKAL PO DROGERII) NA DWA LOKALE (przegrodzenie, wykonanie sanitariatu, wykonanie zasilania elektrycznego, rozdział instalacji elektrycznej na 2 wydzielone lokale).

Szczegółowe informacje, dokumenty do pobrania są dostępne TUTAJ.

W razie Państwa zainteresowania wykonaniem powyższych prac prosimy o przesłanie w terminie do 30 maja 2019r. godz.10.00 oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na podział lokalu użytkowego w budynku Cedrowa 8/U6” na adres naszej Spółdzielni lub złożenie jej osobiście w sekretariacie Spółdzielni w godzinach urzędowania.

 

Poznań, 20.05.2019r.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Our website is protected by DMC Firewall!