certyfikat1


ul. Racjonalizatorów 3
61-453 Poznań

tel. 61 8344 - 990
            fax. 61 8344 - 990 wewn. 88

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

DSM posiada do wynajęcia:

 

1. lokale użytkowe:

 ul. Osinowa 14/16

ul. Cedrowa 7-11

ul. Cedrowa 2-12

   ul. Orzechowa 20-24

                                                                                                                                                                           

2. miejsca postojowe:

ul. Św. Szczepana  (1 miejsce)

 

                                                                                                                                                                         

 

 

     

 O jednorazową bonifikatę mogą ubiegać się osoby posiadające spółdzielcze lokatorskie i własnościowe prawo do lokalu w Dębieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej, których dochód miesięczny brutto w gospodarstwie domowym przypadający na jednego członka rodziny, uzyskany w 2017 r. nie przekroczył kwoty 2135,76 zł ( tj. 50 % przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej w 2017 r.)

Osoby, które mogą skorzystać z bonifikaty proszone są o składanie wniosków – oświadczeń wraz z dowodami poświadczającymi uzyskane dochody brutto w roku 2017 w terminie do dnia  23.02.2018 roku w siedzibie Spółdzielni – w sekretariacie lub na pokoju nr 1.

 

        

 

Wszelkie dowody poświadczające uzyskane dochody w roku 2017:

 • w przypadku osób aktywnych  zawodowo – zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o wysokości uzyskanego dochodu albo zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) złożone do Urzędu Skarbowego (w przypadku złożenia e-deklaracji należy dołączyć także urzędowe potwierdzenie odbioru generowane przez system po wysłaniu wypełnionego dokumentu).

 • w przypadku osób bezrobotnych – zaświadczenie o zarejestrowaniu w Powiatowym Urzędzie Pracy wraz z poświadczeniem wysokości otrzymanego świadczenia (albo o braku świadczenia).

 • w przypadku osób pozostających bez zatrudnienia – zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o braku uzyskania dochodu  lub o nie składaniu zeznania podatkowego.

 • w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą – zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o wysokości uzyskanego dochodu albo zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (PIT) złożone do Urzędu Skarbowego.

 • w przypadku osób pobierających emeryturę/rentę – zaświadczenie z ZUS, odcinki przekazu świadczenia przez ZUS z 12 miesięcy albo rozliczenie roczne PIT-40.

 • w przypadku osób uczących się pełnoletnich – zaświadczenie ze szkoły/uczelni  o statusie ucznia/studenta oraz oświadczenie o wysokości osiągniętego dochodu  (albo braku uzyskania dochodu).

 • w przypadku osób nie zamieszkujących nieruchomości, za którą jest wnoszona opłata roczna – dokumenty wykazujące dochód z tytułu najmu lub dzierżawy (dokument złożony w Urzędzie Skarbowym) albo oświadczenie o braku dochodu.

 • inne dokumenty potwierdzające wysokość uzyskanych dochodów ze źródeł niewymienionych powyżej.

   

  Druki wniosków można otrzymać w sekretariacie, na pokoju nr 1 i kasie Spółdzielni oraz można pobrać TUTAJ

  Bonifikata, o której wyżej mowa zostanie rozliczona na wnioskodawców dopiero po uzyskaniu pozytywnej decyzji Urzędu Miasta, który ustali wysokość przysługującej Spółdzielni bonifikaty.

    

 • UWAGA

  Osoby, które spełniają w/w warunki a posiadają odrębną własność do lokalu mogą ubiegać się o przyznanie bonifikaty występując indywidualnie do Urzędu Miasta. Druki wniosków można również otrzymać w siedzibie Spółdzielni na pokoju nr 1 oraz można pobrać TUTAJ      

   

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd